I. Kárpát-medencei Gyűjtők Találkozója

2023-02-02 09:36:22

2023. március 4-én, szombaton zajlik az I. Kárpát-medencei Gyűjtők Találkozója. A programra hívjuk fel a figyelmet, egyúttal egy lehetőségre, amennyiben valaki tűzoltói gyűjteménnyel kíván részt venni.

A szervezők várják bármely gyűjtési terület hódolóit/művelőit, akik számára lehetőség van kiállítóként való részvételre, amely előzetes regisztrációhoz kötött. A kiállítók mellett szeretettel várják az érdeklődő vendégeket is, akik számára a belépés díjtalan.

Az eseményen kiállítóként részt vevők kiállítási díját a Magyar Tűzoltó Szövetség saját tagjaitól – amennyiben tűzoltó tematikájú gyűjteménnyel kívánnak hozzájárulni az eseményhez – átvállalja.*

• Időpont: 2023. 3. 4. szombat 9–16 óra
  • Helyszín: Hungarikum Liget (6065 Lakitelek Szentkirályi út 5.)

A rendezvény fővédnöke: Lezsák Sándor

Kiállító asztal (75 cm x 90 cm) igénylés előzetes regisztráció útján 2023. február 20-ig lehetséges Madari Andornál, emailen: madari.andor@nepfolakitelek.hu, vagy telefonon: +36 30 41 25 417.

Bővebb információk az alábbi linken letölthető meghívóban találhatók.

*A kiállítói asztal díja 5000 Ft. Az önkéntes tűzoltó, aki regisztrációkor jelzi, hogy a Magyar Tűzoltó Szövetség tagja, és tűzoltási tematikájú gyűjteménnyel lesz jelen, mentesül a regisztrációs díj befizetése alól (azt közvetlenül az MTSZ fogja fizetni helyette).

I. Kárpát-medencei Gyűjtők Találkozója meghívó