XI. Turkó Sándor tűzoltó horgász emlékverseny

2022-08-10 20:21:57

Ragyogó időben került megrendezésre a Székely Őzetanyai horgásztavon a hagyományos horgászverseny

Fontos időpont a tűzoltó horgászok életében az augusztus, amikoris minden évben megrendezésre kerül a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Tűzoltószövetség szervezésében a Turkó Sándor tűzoltó horgász emlékverseny. Az idei évben augusztus 5.-én került megrendezésre az esemény, amit minden horgászatot szerető tűzoltó várt már. A kora reggeli időpontban megrendezett sorsolást követően a versenyzők elfoglalták a számukra kijelölt horgászhelyet, majd kezdetét vette a kora délutánig tartó verseny. A verseny végét követően, a mérlegelés után amíg a szervezők összesítették az eredményeket, a versenyzők elfogyaszthaták a számukra biztosított ebédet. A finom ebéd elfogyasztása után az eredményhirdetés következett, majd kötetlen beszélgetés vette kezdetét, ami a délutánba nyúlt.

A XI. Turkó Sándor tűzoltó horgyász emlékverseny eredménye:

6. helyezett: Ladányi Zoltán TÜSZI kft. 20 565 gramm

5. helyezett: Ladányi János ContiTech LT. 27 615 gramm

4. helyezett: Fehér Csaba Vásárosnamény ÖTE 27 665 gramm

3. helyezett: Szuromi László ContiTech LT. 33 680 gramm

2. helyezett: Borbás László Nyíregyháza HTP 37 625 gramm

1. helyezett: Szuromi András ContiTech LT. 38 410 gramm

A szervezők a hagyományokhoz hűen, 2023-ban is tervezik megrendezni az eseményt a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Tűzoltószövetség tagszervezetei és a megyei hivatásos tűzoltói számára.

Fotó: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Tűzoltószövetség