MTSZ versenybírói felkészítés

2021-06-28 12:33:58

A Magyar Tűzoltó Szövetség Tűzoltóverseny Bizottság szervezésében került sor a X. Országos Ifjúsági és IX. Országos Hagyományos Tűzoltóverseny versenybíróinak felkészítésére. A felkészítés az országos verseny helyszínén, Tatán, az Olimpiai Edzőközpontban zajlott 2021. jún. 26-27. között.

A megyei tűzoltó szövetségek 50 főt delegáltak; a jó hangulatú felkészítés eredményességét Vértessomló ÖTE ifjúsági és hagyományos versenycsapatai segítették. Az előkészítést és lebonyolítást a Komárom Esztergom Megyei Tűzoltó Szövetség támogatta, akik a versenyre biztosítják a technikai személyzet jelentős részét. Az ifjúsági pályaelemeket és időmérő berendezést Nagy Sándor MTSZ alelnök vezetésével Tótkomlós önkéntes tűzoltói szállították a felkészítéshez.

Dobson Tibor tű. vezérőrnagy, a Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke köszöntötte a résztvevőket és elmondta, hogy az MTSZ biztosítja a forrásokat az országos tűzoltóverseny színvonalas és szakszerű megrendezéséhez.