Gázömlés sérült vezeték miatt

2020-05-27 14:45:44

Munkavégzés közben, gázvezetéket sértett meg egy munkagép Demecserben, a Szent István úton, hétfő délelőtt. A nyíregyházi hivatásos és a demecseri önkéntes tűzoltók a gázömlés miatt 100 méter sugarú körben, az ott lakókat kimenekítették. Tizennégy lakóházból, összesen huszonhárom főnek kellett elhagynia otthonát. A gázszolgáltató szakemberei egy másik munkagödör kiásásával a vezetéket elszorították, a gázömlést megszüntették, így az ott lakók, 12 óra után visszatérhettek ingatlanjaikba. Személyi sérülés nem történt. A Nyíregyházi Katasztrófavédelmi Kirendeltség iparbiztonsági felügyelője iparbiztonsági helyszíni szemlét folytatott le.

Fotó: Demecseri ÖTE